Новини

Державні інвестпроекти: підготовка законодавчої бази

03.11.2016 / 10:00

Вчора на засіданні комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва було рекомендовано ухвалити проект закону щодо державної підтримки інвестиційних проектів.

Члени Комітету проголосували за ухвалення у другому читанні та в цілому з техніко-юридичним доопрацюванням проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про інвестиційну діяльність» щодо державних інвестиційних проектів» № 5105.

Реалізація цього документа дасть змогу спростити механізм оцінки, відбору і надання державної підтримки для втілення інвестиційних проектів, а також забезпечить гармонізацію з бюджетним законодавством процесу відбору державних інвестиційних проектів та моніторинг реалізації зазначених інвестпроектів. Законопроект дасть змогу привести у відповідність Закон України «Про інвестиційну діяльність» до Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо державних інвестиційних проектів».

Нагадаємо, що в середині жовтня на зустрічі з представниками французького бізнесу Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Кабмін готовий брати «під ключ» супровід великих інвестиційних проектів, оскільки формування сприятливого інвестиційного клімату є ключовою умовою зростання економіки країни.

«Гарячі лінії»

Дата: 29 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42