Новини

«Львівщина – фабрика Європи»

03.11.2016 / 10:50
«Львівщина – фабрика Європи»

Під такою назвою сьогодні у Львові на стадіоні «Арена Львів» відкрився  XVI Міжнародний економічний форум, який цього року відбуватиметься під патронатом Президента України Петра Порошенка.

Міжнародний економічний форум є дискусійною платформою для українських та європейських політиків, економістів, фінансистів, інвесторів, бізнесменів. Цей захід 16 років  поспільвідвідують десятки офіційних урядових делегацій України та держав Європи, Канади, США, Японії, а також вітчизняні та зарубіжні громадські активісти, науковці та підприємці. Цього року форум  відвідає близько 1000 учасників, серед яких керівники держави та області, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес асоціації та банків.

Програма форуму складатиметься з 11 тематичних панелей, у яких візьмуть участь близько 20 провідних експертів та фахівців з державного та приватного сектору. Теми, заплановані до обговорення на панелях сьогодні, стосуватимуться інфраструктури, розвитку індустріальних парків, інвестиційного клімату та економічних перспектив регіону в цілому. 

4 листопада передбачені панелі, присвячені темам енергоефективності, транскордонного співробітництва та розвитку агропромислового комплексу.

«Гарячі лінії»

Дата: 29 березня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42