Новини

Конкурентний національний продукт

07.11.2016 / 10:50

Відновлення вагонобудування на державних підприємствах в Україні для задоволення потреб ПАТ «Укрзалізниця» створить 50 тисяч робочих місць, заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр підкреслив, що українські вагони вдвічі дешевші, ніж за кордоном, і «в них праця, метал, інші складові — саме українські», а завдяки розпочатому відновленню вагонобудування десятки тисяч людей отримають заробітну плату.

З його слів, такі проекти з відновлення національної економіки забезпечать економічне зростання.

На переконання голови уряду, стимулювання внутрішнього виробництва та розвиток економіки — єдиний можливий варіант виводу країни з кризи.

У цьому контексті він зауважив, що уряд передбачає у бюджеті на 2017 рік пріоритети зокрема розвитку машинобудування, масштабного будівництва доріг, підтримки малих та середніх фермерських господарств.

«Я буду все робити для того, щоб ми перестали бути сировинним придатком будь-якої економіки будь-якої країни. Ми маємо все робити для того, щоб використати наші можливості, створити конкурентний національний продукт і представляти цей продукт на міжнародних ринках», — наголосив Володимир Гройсман.

«Гарячі лінії»

Дата: 31 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42