Новини

3 листопада в Києві відбувся перший Український форум з альтернативної енергетики

08.11.2016 / 11:00

м. Київ, 8 листопада 2016 року

3 листопада 2016 року в Києві відбувся І «Український форум з альтернативної енергетики ‘16» з фокусом на інвестиційні можливості українського ринку альтернативної енергетики. Організатори Форуму – A7 CONFERENCES та Dentons, Iнституцiйний партнер – ЄБРР.

Альтернативна енергетика є одним з найбільш перспективних напрямків, на який звертають увагу все більше гравців ринку. Питання енергоефективності та енергонезалежності стали дуже актуальними в Україні протягом останніх років. Підвищення вартості імпортованих енергоносіїв, нестабільність курсу національної валюти і курс на енергоефективність на даний момент є основними факторами, які вимагають прийняття важливих рішень.

Це вже третя міжнародна конференція організаторів цього року, присвячена сектору енергетики України, яка стала найбільшою комунікаційною платформою з фокусом на інвестиційні можливості, розвиток і реформування сектора альтернативної енергетики, включаючи сонячну енергетику, вітроенергетику і біоенергетику.

Платформа об'єднала більше 400 представників сектора з інвесторами, державними діячами та фінансовими організаціями з більш ніж 20 країн світу. Особливістю Форуму стала дискусія щодо глобальних тенденцій розвитку альтернативної енергетики, перспективи розвитку цієї галузі в Україні до 2020 року і потенціал сонячної, вітрової та біоенергетики.

«Гарячі лінії»

Дата: 3 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42