Новини

Підвищено мінімальну роздрібну ціну на горілку

09.11.2016 / 16:50

На засіданні Уряду було ухвалено відповідну постанову, згідно з якою мінімальна роздрібна ціна на 0,5 л горілки 40 градусів становитиме 69 грн 78 коп. Про це повідомив  віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, представляючи постанову.

«Необхідність коригування мінімальних цін зумовлена тим, що нинішній рівень, введений у вересні 2015 року, не відповідає витратам суб’єктів господарювання на виробництво і реалізацію алкогольних напоїв», — пояснив Степан Кубів.

Нагадаємо, ще в  серпні поточного року  Мінфін запропонував підвищити мінімальні роздрібні ціни на алкоголь. У відомстві пояснили, що чинні мінімальні ціни не відповідають реальним витратам суб’єктів господарювання на виробництво та реалізацію алкоголя. Крім того, зазначили в міністерстві, чинний рівень мінімальних цін перестав виконувати свою роль «запобіжника»  продажу контрафакту, що негативно впливає на здоров’я населення.

Урядовці сподіваються, що  через підвищення мінімальної ціни має істотно скоротитися рентабельність «тіньових» виробників алкогольної продукції, яка становить загрозу здоров’ю і життю людей.

«Гарячі лінії»

Дата: 31 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42