Новини

Інвестиції у громадський транспорт

11.11.2016 / 12:00

11 листопада в рамках зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Віце-президента Європейського інвестиційного банку Вазіла Гудака було підписано фінансову Угоду (проект «Міський громадський транспорт в Україні»)

Документ закладає підґрунтя для підтримки органів місцевого самоврядування та комунальних транспортних підприємств у питаннях залучення пільгових кредитних коштів на оновлення парку трамваїв, тролейбусів, автобусів, вагонів метрополітену, будівництва нових та реконструкції наявних трамвайних і тролейбусних ліній, тягових підстанції тощо.

Реалізація проекту дасть змогу покращити якість надання населенню послуг з перевезення та забезпечити стабільне функціонування і подальший розвиток міського пасажирського транспорту.

«Угода дає можливість значного оновлення муніципального транспорту, що є дуже важливо. Я думаю, що громадяни міст чекають таких змін, і сьогодні Угода дасть дуже серйозний потужний поштовх для того, щоб це відбулося. Цей проект має важливе значення для українських міст», — зазначив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Гарячі лінії»

Дата: 3 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42