Новини

Інновації — з перших рук

21.11.2016 / 12:30

Про це заявив заступник генерального директора Міжнародного виставкового центру, де проходитиме захід, керівник проекту Іван Ткаченко на прес-конференції в Укрінформі.

Наразі уже заявлено майже 500 розробок від 52-х інститутів НАН України та від 25 університетів, близько 40 стартап-проектів та понад 50 доповідей конференц-програми.

«INNOVATION MARKET» – це наша спроба  представити усі інноваційні розробки, усі проекти, які взагалі є в Україні. Це  розробки Академії наук,  молоді Startup-проекти, різних інститутів та вищих навчальних закладів. Після проведеної роботи ми дійшли висновку, що справді  у нас є дуже багато цікавого, інноваційного показувати, яке,на жаль, дуже часто залишається на полицях. З ініціативою створення подібного заходу вийшли Національна академія наук України, Міжнародний виставковий центр, провідні технічні вузи та Міністерство освіти», – розповів Ткаченко.

З його слів, і учасники, і відвідувачі виставки особисто переконаються, що і приватні,  й державні установи матимуть змогу продемонструвати свої напрацювання, які не соромно показувати навіть за кордоном. Форум також ставить собі за мету навчити цих розробників презентувати себе.

У заході також візьме участь Державна служба зайнятості, тому на форумі буде презентовано не лише технічні проекти, а й соціальні.

Як зауважив керівник прес-служби МВЦ Сергій Марков, захід об’єднуватиме не лише виставкову експозицію, яка представить найкращі досягнення наукових установ у різних галузях економіки, а й готові до використання Startup-проекти.

«Це унікальний за своїми можливостями захід, на якому винахідники, творці інноваційних технологій, автори Startup-проектів зустрінуть своїх споживачів – менеджмент підприємств, які потребують технологічного оновлення виробничих процесів, акселераторів інвестиційних проектів, представників інвестиційно-фінансових структур  України, та інших країн, зокрема Польщі, Китаю, Чехії, а також представників влади та експертів у різних областях економіки», - наголосив Марков.