Новини

Підписано Міжурядову угоду щодо співпраці

22.11.2016 / 11:00

Україна та Хорватія будуть розвивати співробітництво у митних справах, сферах запобігання катастрофам і захисту інвестицій.

Відповідні міжнародні документи підписані за результатами зустрічі прем'єр-міністрів України та Хорватії Володимира Гройсмана та Андрея Пленковича у Києві.

Зокрема, підписано міжурядову Угоду про співробітництво у сфері запобігання катастрофам та ліквідації їх наслідків, Протокол про зміни та доповнення до Угоди між Кабінетом міністрів України та урядом Республіки Хорватія про взаємну допомогу в митних справах та Додатковий протокол між Урядом України і урядом Республіки Хорватія про внесення змін до міжурядової Угоди про заохочення і взаємний захист інвестицій.

У присутності глав урядів документи підписали віце-прем'єр-міністр — міністр економіки, малого та середнього підприємництва і ремесел Республіки Хорватія Мартіна Далич з хорватської сторони, а з української відповідно – голова ДФС України Роман Насіров, голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін,  перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

«Ми маємо достатньо серйозний потенціал щодо розвитку наших торговельних відносин, туристичної галузі, спільного інвестування в економіки наших кран», — наголосив Гройсман, коментуючи результати зустрічі із головою уряду Хорватії.

У свою чергу Прем'єр Хорватії висловив сподівання, що зустріч та підписання документів щодо співпраці щодо допомоги у митних справах, ліквідації наслідків катастроф, а також про захист інвестицій сприятимуть розвитку двосторонніх економічних відносин.