Новини

Перша соцмережа для підприємців

23.11.2016 / 13:50

Smarty — таку назву має перша соціальна мережа для середнього й малого бізнесу, запущена в Україні. 

Зі слів керівника проекту Яніни Устименко, проект покликаний  надати середньому й малому бізнесу канал збуту, у якому товар не губитиметься на тлі інших новин. Водночас продавця буде легко знайти завдяки функції підписки.

Проект вдало поєднав особливості соцмережі й торговельного майданчика.

Наявність профілю з інформацією про себе й товар, передплатників, лайки, можливість спілкуватися й стрічку новин — усі ці прикмети Smarty взяла від формату соціальної мережі. Від торговельного майданчика проекту дістався кошик і можливість відслідковувати статус товару.

Поки що у соцмережі на продаж виставлено 42 товари, зареєстрований 41 користувач. Але з часом розробники сподіваються, що  це число сягне мільйонної позначки.

«Поки що соцмережа ніяк не заробляє. Реєстрація в Smarty безкоштовна. Комісії за продаж товару немає. Зароблятиме  проект за принципом маркетплейсів — на просуванні товарів і продавців усередині майданчика. Але для цього потрібно набрати велику кількість учасників. У розробку проекту творці вклали вже кілька тисяч доларів», — йдеться у повідомленні.

Важливо, що проект планують виводити на європейський ринок, щоб українські виробники могли продавати товари за кордон.

«Гарячі лінії»

Дата: 4 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42