Новини

У Держспоживслужбі з фальсифікатом боротимуться по-новому

25.11.2016 / 14:20

Кілька пілотних проектів, спрямованих на боротьбу з ринком фальсифікованої продукції, спершу втілюватимуть  у столиці і в Київській області.

Про це повідомив Голова Держспоживслужби Володимир Лапа під час IX Всеукраїнської конференції з міжнародною участю «Молочний бізнес-2016» і визнав, що  у переважній більшості випадків звернення громадян щодо небезпечної та фальсифікованої продукції залишаються без наслідків: порушників не штрафують, а підроблені товари не відкликають з ринку.  Тому, відпрацьовуючи механізм роботи зі зверненнями споживачів, «Держспоживслужба» затосовуватиме якісно нові  підходи. Зі слів очільника відомства, буде створено  модель взаємодії всіх причетних  і зацікавлених сторін, а також розроблено відповідні форми документів.

«Випробувана модель буде поширена по всій території України. Розраховуємо, що це матиме позитивні результати у боротьбі з фальсифікатом», – висловив сподівання Володимир Лапа і пообіцяв, що при цьому перевірятимуть не лише виробників, а й реалізаторів, застосовуючи всі дозволені законодавством методи впливу.