Новини

Юрособи та ФОП з АР Крим і зони АТО можуть реєструватися незалежно від їхнього місцезнаходження

05.12.2016 / 11:20
Юрособи та ФОП з АР Крим і зони АТО можуть реєструватися незалежно від їхнього місцезнаходження

У Мін’юсті України 25.11.2016 р. зареєстровано за № 1528/29658 власний наказ, яким встановлено, що держреєстрація юросіб, ФОП та громадських формувань, що не мають статусу юрособи, місцезнаходженням/місцем проживання яких є територія АР Крим, м. Севастополя, а також населені пункти, в яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення в Донецькій та Луганській областях, здійснюється незалежно від їх місцезнаходження/місця проживання в межах України.

Ведення реєстраційних справ у паперовій формі щодо юросіб, ФОП та громадських формувань, що не мають статусу юрособи, місцезнаходженням/місцем проживання яких є:

АР Крим та м. Севастополь, забезпечує Головне територіальне управління юстиції у Херсонській області;

населені пункти, в яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення в Донецькій та Луганській областях, забезпечують відповідно до компетенції Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області та Головне територіальне управління юстиції у Луганській області.

Суб’єкти держреєстрації, в яких зберігаються документи, на підставі яких проведені реєстраційні дії щодо вищезазначених осіб, протягом шести місяців з дня набрання чинності цим наказом повинні забезпечити передачу документів уповноваженим управлінням юстиції.

Визнано таким, що втратив чинність, наказ Мін’юсту України від 05.11.2014 р. № 1849/5.

Наказ набирає чинності через 10 днів з дня опублікування.

Оскільки в «Офіційному віснику України» цей наказ опубліковано 02.12.2016 р., днем набрання чинності вважатиметься 13.12.2016 р.

(Наказ від 25.11.2016 р. № 3359/5)