Новини

За рівнем бізнес-клімату Україна має бути індустріальним парком

05.12.2016 / 14:30

Таке побажання висловив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час роботи Другої міжнародної торгово-промислової конференції «Зони вільної торгівлі: можливості та виклики для України та партнерів».

Прем’єр-міністр заявив, що Уряд підтримує ідею створення індустріальних парків у державі, що є ефективним інструментом, який дозволить створювати нові робочі місця і якісний національний продукт в Україні.

«Ми повністю підтримуємо створення індустріальних парків. Я би дуже хотів, щоб за рівнем бізнес-клімату вся країна була індустріальним парком», — підкреслив Гройсман.

Володимир Гройсман зауважив, що запровадження реального механізму, який дозволить створювати нові робочі місця та новий продукт в Україні — це пріоритет для України. «Тому підтримуємо і будемо підтримувати (створення індустріальних парків)», — наголосив Прем’єр-міністр.

Сьогодні передбачені юридичні підстави для реєстрації регіональних індустріальних парків, зазначив Голова уряду. Також готується до другого читання у Парламенті відповідний закон, що передбачає низку преференцій.

Прем’єр-міністр зробив акцент на тому, що деякі недалекоглядні політики намагаються перешкодити ухваленню цього закону та критикують таку ідею. Однак В. Гройсман переконаний, що  індустріальні парки конче  потрібні в умовах боротьби за національний продукт і  створення робочих місць. «Це парки, у яких ми будемо створювати наш  справжній промисловий потенціал», — наголосив Гройсман.