Новини

Сільські спонсори можуть отримати податкові преференції

19.01.2017 / 11:00

Підприємці, які візьмуться фінансувати сільські лікарні, бібліотеки, клуби, позашкільні навчальні заклади –  спортивні  школи, секції тощо, можуть отримати податкові преференції.

Про це йдеться у зареєстрованому днями у Верховній Раді  «Проекті закону про внесення змін до статті 141 Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування витрат на фінансування об’єктів та закладів спортивної інфраструктури, охорони здоров’я  та культури»  № 5643.

Якщо парламент підтримає цей документ, то в Податковому кодексі з’являться  новації, які стимулюватимуть бізнес до спонсорства. Так, платникам, які фінансуватимуть  державні та комунальні дитячі та юнацькі спортивні школи, а також ремонтувати спортивні об’єкти, дозволять включати витрати до статті видатків за звітний період, таким чином зменшуючи  суму податків. Такі само пільги передбачено і для спонсорів лікувальних установ, позашкільних навчальних закладів і закладів культури в селах.

У пояснювальній записці до документа його автори зауважують: вітчизняні спортивні школи де-факто вже давно перебувають  на самозабезпеченні, оскільки через брак коштів  більшість місцевих бюджетів не дотує ані позашкільні заклади, ані заклади культури у сільській місцевості.

«Гарячі лінії»

Дата: 18 липня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42