Новини

Як діяти, зіткнувшись із фактом корупції

26.01.2017 / 11:30

Незабаром у пунктах митного оформлення та центрах обслуговування платників податків з’являться агітаційні матеріали, які нагадуватимуть як діяти  й куди безпосередньо звертатися у разі корупційних проявів. 

Пам’ятки, що слугуватимуть пересторогою для протиправних дій і забезпечать оперативне реагування на них, – лише один з елементів боротьби з корупцією в органах ДФС.

Не допустити корупційні прояви серед працівників ДФС і забезпечити невідворотність  покарання у разі їх вчинення покликана інструкція щодо правил етичної поведінки працівників відомства, розроблена  Управлінням внутрішньої безпеки ДФС України спільно з іноземними експертами за стандартами Міністерства фінансів США.

«Цим документом чітко визначено обов’язки працівників з інформування Головного управління внутрішньої безпеки щодо спроб їх залучення до корупційних дій з боку сторонніх осіб, поважного ставлення до громадян, а також нерозголошення службової інформації», – наголосив заступник начальника Головного управління внутрішньої безпеки ДФС Сергій Мартинов.

Зі слів посадовця, ця інструкція охоплює  всі вимоги чинного антикорупційного законодавства та роз’яснює як їх застосовувати.

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42