Новини

Чи оподатковується ПДВ сума відшкодування за знищене майно?

30.01.2017 / 13:45

Кошти, що надходять платнику ПДВ на його банківський рахунок як відшкодування збитків за пошкоджене або знищене майно (без урахування штрафних санкцій і пені), розцінюються як компенсація вартості такого майна та відповідно включаються до бази оподаткування ПДВ.

При цьому норми п. 198.5 ст. 198 Податкового кодексу у такому випадку не застосовуються.

(Лист ДФС України від 30.12.2016 р. № 28710/6/99-99-15-03-02-15)

«Гарячі лінії»

Дата: 26 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42