Новини

Накладну зареєстровано, але до податкового кредиту не включено — як бути?

13.02.2017 / 10:00

При невключені платником податку суми ПДВ, зазначеної в своєчасно зареєстрованій у ЄРПН податковій накладній/розрахунку коригування, до складу податкового кредиту протягом 365 днів з дати складання такої податкової накладної/розрахунку коригування, платник податку має право скласти уточнюючий розрахунок до податкової декларації за звітний період, в якому складено таку податкову накладну/розрахунок коригування, з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 Податкового кодексу, та виправити неправильно відображені показники.

(Лист ДФС України від 08.02.2017 р. № 2351/6/99-95-42-03-15)

«Гарячі лінії»

Дата: 11 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00