Новини

Обсяг витраченого пального перевищує отриманий — чи виникатиме податкове зобов’язання?

17.02.2017 / 15:00

У разі якщо підприємство здійснює будь-які операції, передбачені абзацом другим пп. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу, то воно є особою, яка реалізує пальне, і відповідно до пп. 212.1.15 п. 212.1 ст. 212 цього Кодексу є платником акцизного податку з реалізації пального.

При цьому податкове зобов’язання зі сплати акцизного податку у разі здійснення підприємством операцій з реалізації пального виникатиме тільки у випадку перевищення обсягу витраченого (реалізованого) пального над отриманим.

(Лист ДФС України від 15.02.2017 р. № 3075/6/99-99-15-03-03-15)