Новини

Коли у звітності відображається ліквідація ОЗ?

02.03.2017 / 15:40

Суб'єкт господарювання має право відобразити ліквідацію основних засобів, товарно-матеріальних цінностей на території проведення антитерористичної операції у податковій звітності на підставі положень пунктів 138.1 та 138.2 ст. 138 Податкового кодексу лише після проведення належним чином інвентаризації та документального підтвердження факту ліквідації таких основних засобів та товарно-матеріальних цінностей у бухгалтерському обліку.

(Лист ДФС України від 17.02.2017 р. № 3339/6/99-99-15-02-02-15)

«Гарячі лінії»

Дата: 1 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42