Новини

Нові Правила оформлення віз для в’їзду в Україну

10.03.2017 / 12:00

Правила було затверджено постановою Кабміну від 1 березня 2017 р. № 118. Документом запроваджено уніфіковані, чіткі та прозорі процедури оформлення українських віз.

Серед нововведень: можливість онлайн-подання візових анкет через веб-сторінку Міністерства закордонних справ України; зменшення строків оформлення віз — у терміновому порядку до 5 робочих днів, у звичайному порядку — до 10 робочих днів; зниження до 65 дол. США тарифної ставки за оформлення всіх типів віз та встановлення єдиної ставки за оформлення віз у пунктах пропуску через державний кордон у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів громадян.

Новими Правилами скасовано необхідність надання запрошень для в’їзду в Україну з приватною або діловою метою, оформлених у Державній міграційній службі України. Натомість передбачається оформлення віз на підставі нотаріально засвідченого запрошення фізичної особи або листа-звернення юридичної особи; можливість подання пакета документів для оформлення візи до закордонної дипломатичної установи України або зовнішнього постачальника послуг особисто, через законного представника або з використанням засобів поштового зв’язку; проведення співбесід із заявниками із використанням засобів віддаленого зв’язку, які дасть змогу здійснити візуальну ідентифікацію заявника.

Розширено перелік країн (до 33), громадяни яких можуть оформити візи для в’їзду в Україну у пункті пропуску через державний кордон.

«Гарячі лінії»

Дата: 2 травня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42