Новини

Дивіденди акціонерам: чи сплачувати авансовий внесок з податку на прибуток?

14.03.2017 / 17:40

Юридичні особи — сільськогосподарські товаровиробники, які застосовують IV групу спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності у разі прийняття рішення про виплату дивідендів своїм акціонерам (власникам), зобов’язані нараховувати та вносити до бюджету авансовий внесок із податку на прибуток у порядку, визначеному п. 57.11 ст. 57 Кодексу.

(Лист ДФС України від 10.03.2017 р. № 4841/6/99-99-12-02-01-15)

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42