Новини

Як заповнити податкову накладну, якщо в довіднику УКТ ЗЕД відсутній код товару?

17.03.2017 / 13:40

У разі постачання товару обов’язковою для заповнення є графа 3.1 податкової накладної, в якій зазначається код товару згідно з УКТ ЗЕД.

Проте УКТ ЗЕД не містить вичерпного переліку товарів, які, зокрема, постачаються на митній території України. З метою врегулювання цього питання у Порядку заповнення податкової накладної із змінами, внесеними наказом Мінфіну України від 23.02.2017 р. № 276, передбачено норму, відповідно до якої Державна фіскальна служба визначає умовні коди товарів, що відсутні в УКТ ЗЕД,та забезпечує їх оприлюднення для використання платниками податку при складанні податкових накладних відповідно до ст. 201 Податкового кодексу (пп. 2 п. 16 Порядку).

Про особливості складання податкових накладних за новою формою можна дізнатися ТУТ.