Новини

Чи вважається пальним стиснений природний газ (метан)?

20.03.2017 / 16:00

До товарів (продукції), які включені до пп. 215.3.4 п. 215.3 ст. 215 Податкового кодексу (тобто до підакцизних товарів (продукції)), не належить стиснений природний газ (метан), який класифікується за кодом 2711 21 00 00 згідно з УКТ ЗЕД.

Оскільки стиснений природний газ (метан), який класифікується за вказаним кодом, не підпадає під визначення пального у розумінні пп. 14.1.1411 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу, зазначений товар (продукція) не є пальним.

(Лист ДФС України від 14.03.2017 р. № 5094/6/99-99-15-03-03-15)