Новини

Порядок сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування зазнав змін

13.04.2017 / 09:00

Кабінетом Міністрів унесено зміни до Порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій.

Необхідність прийняття Урядом такого рішення зумовлена тим, що Законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» внесено зміни до Закону «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування». Зокрема, було виключено з нього норми, які передбачали сплату збору на державне пенсійне страхування при купівлі фізичними особами іноземної валюти у готівковій формі.

Пенсійний збір при купівлі іноземної валюти (ставка 2%) сплачували тільки фізичні особи, які купували валюту виключно в готівковій формі (крім фізосіб, які купували іноземну валюту для погашення кредитів).

Внесені зміни узгоджують Порядок сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій із Законом України «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування».

За матеріалами прес-служби Мінсоцполітики