Новини

Новації в Порядку розслідування нещасних випадків на виробництві

13.04.2017 / 18:30

Аби забезпечити виконання в повному обсязі функцій та повноважень, Держпраці у частині проведення розслідування та ведення обліку аварій і нещасних випадків розроблено проект постанови КМУ «Про затвердження Порядку розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Цим Порядком визначено процедуру проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків,професійних захворювань і аварій, що сталися з працюючими, самозайнятими особами та з особами, які забезпечують себе роботою самостійно.

Вимоги цього Порядку поширюються на всіх юридичних та фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю, на всіх працюючих, самозайнятих осіб та на осіб, які забезпечують себе роботою самостійно.

Також передбачено, що розслідування нещасних випадків та професійних захворювань, що сталися з працівниками, які перебували у відрядженні за кордоном, проводитимуться згідно з цим Порядком, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України.