Новини

Доступ до реєстру відшкодування ПДВ матиме і Адміністрація Президента

19.04.2017 / 15:30

Заступник Глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків звернувся до в.о. Голови ДФС Мирослава Продана з проханням надати Адміністрації Президента доступ до реєстру автоматичного відшкодування ПДВ. 

Надання доступу до даних реєстру відшкодування ПДВ, на думку Адміністрації, необхідне для отримання прозорої та оперативної інформації, а також для запобігання можливим зловживанням. 

З цього приводу прес-служба ДФС України повідомила, що Електронний реєстр автоматичного відшкодування ПДВ відповідно до ст. 200.7.3 Податкового кодексу України не має обмеженого доступу. Він є публічним, відкритим та оприлюднюється на сайті Міністерства фінансів України.

Крім того, ДФС України та Адміністрація Президента України здійснюють інформаційну взаємодію відповідно до Положення про Державну фіскальну службу України та Положення про Адміністрацію Президента України, а також згідно з Угодою про інформаційне співробітництво між ДФС та Адміністрацією Президента України від 23.11.2015 р.

Отже, згідно з Угодою та протоколами до неї уповноважені особи Ситуаційного центру Адміністрації Президента України матимуть доступ до автоматизованих інформаційних і довідкових систем ДФС без права коригування. Це спрямовано на забезпечення прозорої системи ефективного моніторингу та аналізу функціонування системи електронного адміністрування ПДВ.