Новини

Нові критерії оцінки ступеня ризиків для блокування податкових накладних

10.05.2017 / 10:40

Мінфін переглянув критерії для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН та правила їх застосування. Нову редакцію проекту наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, та Переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування» оприлюднено на веб-сайті ДФС.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Документом буде затверджено:

- Критерії оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, що додаються.

- Перелік документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, що додається.

Передбачено, що до 1 червня 2017 р. ДФС повинна здійснити аналіз ефективності застосування Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, затверджених цим наказом, та у п’ятиденний термін надати пропозиції Міністерству фінансів України стосовно їх удосконалення.

Також ДФС повинна кожного п’ятого числа місяця, що настає за кварталом, надавати пропозиції Міністерству фінансів України щодо удосконалення Критеріїв оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.