Новини

Трансферне ціноутворення: без джерел неможливо

12.05.2017 / 13:00

Важливою «сировиною» для формування бізнес-структурами стандартизованих співставних є бази даних із трансфертного ціноутворення (ТЦ). На допомогу у вирішенні цього питання приходять компанії, що володіють потрібною інформацією та коректно формують такі бази.

Компанія Bureau Van Dijk відома своєю лінійкою баз даних для аналізу щодо ТЦ —  Ruslana, Amadeus, Orbis, TP Catalyst. Бюро збирає та структурує дані більш ніж 120 інформаційних провайдерів з метою формування стандартизованих порівняних звітів.

За ланцюжками власності база даних BvD найбільша у світі. Бюро пов'язує компанії та фізичні особи, незалежно від частки володіння (навіть якщо йдеться про частки менші 1 %), країни реєстрації або громадянства і визначає бенефіціарів. Воно володіє фінансовою звітністю компаній за 10 років і рейтингами авторитетних агентств. Особливістю структури даних є те, що компанії та фізичні особи пов'язані з даними з WorldCompliance (відомості про політично значущих осіб, санкції, «чорні» списки, судові розслідування тощо).

База даних BvD за структурами власності є найбільш повним джерелом інформації за лінками між власниками та дочірніми структурами у  всьому світі (більш ніж 40 млн діючих та більш ніж 300 млн архівних лінків).

Ключовими перевагами користування інформаційними системами BvD є глобальне покриття, уніфікований формат фінансових показників, детальна інформація щодо структури власності, власний індикатор незалежності.