Новини

Чи буде житло, харчування та перевезення для вахтовика додатковим благом?

22.05.2017 / 12:10

Якщо роботодавцем при застосуванні вахтового методу роботи планується надавати своїм працівникам безоплатно житло (орендоване у третіх осіб), харчування (за умови, що на таке харчування не поширюються норми пп. 165.1.9 п. 165.1 ст. 165 Податковогоо кодексу), та послуги з перевезення, то з метою оподаткування вартість цього житла, харчування та послуг включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку як додаткове благо і оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 %.

(Лист ДФС України від 13.05.2017 р. № 174/6/99-99-13-02-03-15/ІПК)

«Гарячі лінії»

Дата: 28 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42