Новини

Витрати на оформлення візи: чи є ПДФО?

22.05.2017 / 13:30

Не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку — фізичної особи сума відшкодованих йому роботодавцем витрат на оформлення візи, понесених таким платником у разі відрядження за кордон, за умови виконання вимог, установлених п. 170.9 ст. 170 Податкового кодексу.

(Лист ДФС України від 16.05.2017 р. № 204/6/99-99-13-02-03-15/ІПК)

«Гарячі лінії»

Дата: 28 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42