Новини

Якщо не надіслано квитанції про реєстрацію податкової накладної

20.06.2017 / 09:00
Якщо не надіслано квитанції про реєстрацію податкової накладної

Враховуючи появу у ЗМІ інформації щодо проблем з поданням податкової звітності, ДФС України повідомляє, що станом на 16 червня поточного року звітність, у тому числі з ПДВ, приймається та обробляється у встановленому порядку.

Для забезпечення платникам можливості подання звітності в електронному вигляді на офіційному веб-порталі ДФС функціонує рубрика «Електронна звітність».

Платники та розробники програмних забезпечень мають можливість отримати актуальні інформаційно-аналітичні матеріали, нормативне забезпечення, розроблені відповідно до формату (стандарту) електронні формати для запровадження подання звітності, електронних сервісів та інших документів до органів ДФС.

Також повідомляємо, що згідно з п. 74.2 ст. 74 Податкового кодексу України починаючи з 01.04.2017 р. у тестовому режимі функціонує система автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (СМКОР).

У зв’язку з цим протягом квітня — червня 2017 р. проводяться технічні та регламенті роботи, пов’язані з тестовим режимом роботи СМКОР, та здійснюється доопрацювання як Єдиного реєстру податкових накладних, так і інших інформаційних систем ДФС.

Водночас нагадуємо, що згідно з п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України підтвердженням продавцю прийняття його податкової накладної та/або розрахунку коригування до Єдиного реєстру податкових накладних є квитанція, яка в електронному вигляді надсилається протягом операційного дня.

Якщо протягом цього часу не надіслано квитанції про прийняття або неприйняття реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування, то така податкова накладна вважається зареєстрованою в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Прес-служба ДФС України