Новини

Державний фонд поводження з радіоактивними відходами відновить роботу

12.07.2017 / 09:20

Верховна Рада прийняла у другому читанні законопроект № 6435 «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про поводження з радіоактивними відходами» щодо удосконалення механізму фінансування поводження з радіоактивними відходами».

Депутати також підтримали  законопроект № 6436 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення поводження з радіоактивними відходами».

Мета прийняття законопроекту — відновлення накопичувального статусу Державного фонду поводження з РАВ для розбудови необхідної інфраструктури та підтримки безпеки існуючих об’єкті.

Планується до 2019 р. поступово перейти на 100 % фінансування діяльності  щодо поводження з радіоактивними відходами із засобів фонду. Очікується, що частина засобів Фонду, накопичена протягом кількох років, буде використана на розвиток системи поводження з радіоактивними відходами, будівництво сховищ довгострокового зберігання, наукові дослідження, транспортування радіоактивних відходів і відпрацьованого ядерного палива до сховищ в зону відчуження. 

«Гарячі лінії»

Дата: 6 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42