Новини

За порушення порядку отримання спеціального медичного допуску — штрафуватимуть

13.07.2017 / 18:00

У Верховній Раді України зареєстровано законопроект «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення правил та норм отримання медичного допуску для набуття спеціального права».

Документом пропонується доповнити статті 42 та 425 щодо встановлення адміністративної відповідальності та адміністративного стягнення у вигляді штрафів для осіб за отримання нелегітимного медичного допуску для набуття спеціального права, у тому числі права керувати транспортними засобами, користуватися зброєю та обіймати певні посади або займатися певною діяльністю без проходження попередніх, періодичних та позачергових обов’язкових медичних, наркологічних та психіатричних оглядів у встановленому порядку.

За порушення правил та норм отримання медичного допуску для набуття спеціального права передбачається накладення штрафу в розмірі 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та скасування отриманого кінцевого медичного допуску.

Повторне вчинення порушення, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та скасування отриманого кінцевого медичного допуску.

Очікується, що прийняття зазначеного нормативно-правового акта позитивно вплине на дорожню ситуацію в Україні та контроль за впливом на неї медико-біологічної складової, сприятиме покращенню суспільної безпеки та збереженню життя громадян.

«Гарячі лінії»

Дата: 6 лютого, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42