Новини

Затверджено порядок функціонування Електронного кабінету

22.08.2017 / 13:00
Затверджено порядок функціонування Електронного кабінету

У Мін’юсті України 01.08.2017 р. за № 942/30810 зареєстровано наказ Мінфіну України, яким затверджено Порядок функціонування Електронного кабінету.

Порядком, зокрема, передбачено, що Електронний кабінет забезпечує електронну форму взаємодії платників податків та державних органів з контролюючими органами, надання/отримання користувачам/користувачами документів, інформації та послуг, передбачених Податковим кодексом.

Електронний кабінет ведеться українською мовою, працює постійно (24 години на дату кожного календарного дня), крім часу, необхідного для його технічного обслуговування та забезпечує захист даних (у тому числі персональних даних) від несанкціонованого доступу із застосуванням комплексної системи захисту інформації з підтвердженою відповідністю, яка є сукупністю організаційних та інженерно-технічних заходів, спрямованих на унеможливлення витоку, перехоплення, втрати, знищення, модифікації та блокування інформації.

Електронний кабінет включає відкриту (загальнодоступну) частину та приватну частину (особистий кабінет).

Усі користувачі без використання ЕЦП мають доступ до відкритої (загальнодоступної) частини Електронного кабінету та можуть отримувати інформацію, необхідну для роботи контролюючих органів, яка відповідно до законодавства є відкритою та підлягає оприлюдненню.

Вхід до приватної частини (особистого кабінету) здійснюється після проходження користувачем електронної ідентифікації он лайн з використанням ЕЦП.

Наказ набирає чинності з дня опублікування.

(Наказ Мінфіну України від 14.07.2017 р. № 637)