Новини

Затверджено Порядок ввезення товарів суб'єктами літакобудування без сплати ввізного мита та ПДВ

30.08.2017 / 11:00

Кабінетом Міністрів України постановою від 09.08.2017 р. № 635, яка набрала чинності 29.08.2017 р., затверджено:

Порядок ввезення на митну територію України товарів суб'єктами літакобудування із звільненням від сплати ввізного мита та ПДВ;

обсяги товарів, які ввозяться на митну територію України суб'єктами літакобудування із звільненням від сплати ввізного мита та ПДВ згідно з додатком.

Зазначений Порядок визначає механізм ввезення на митну територію України в митному режимі імпорту товарів суб'єктами літакобудування, що підпадають під дію ст. 2 Закону України «Про розвиток літакобудівної промисловості», що звільняються від сплати ввізного мита та ПДВ до 01.01.2025 р. за умови дотримання вимог щодо обсягів їх ввезення та цільового використання. При цьому відчуження таких товарів третім особам, крім відчуження у складі авіаційної техніки, створеної (виготовленої) на момент затвердження їх обсягів, вважається використанням товарів не за призначенням.

Використання за призначенням зазначених товарів передбачає їх використання для розробки або виробництва, або ремонту, або переобладнання, або модифікації, або технічного обслуговування авіаційної техніки та авіаційних двигунів.