Новини

Скільки разів на рік можна змінювати систему оподаткування

01.09.2017 / 10:30

Станом на початок року фізична особа — підприємець була платником єдиного податку, а з другого кварталу перейшла на сплату інших податків і зборів (загальну систему оподаткування). Чи може така особа повернутись у поточному році на спрощену систему оподаткування?

Фізична особа – підприємець, яка на початок року була платником єдиного податку та перейшла на сплату інших податків і зборів (загальну систему оподаткування) з 1 квітня (1 липня або 1 жовтня), не може повернутись у поточному році на спрощену систему оподаткування, оскільки така особа вже скористалась своїм правом на застосування спрощеної системи оподаткування у поточному році.

Водночас така фізична особа може перейти на спрощену систему оподаткування з 1 січня наступного року за умови відповідності вимогам ст. 291 Податкового кодексу.

«Гарячі лінії»

Дата: 28 вересня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42