Новини

Зміни в оформленні матеріалів про адмінправопорушення

14.09.2017 / 19:00
Зміни в оформленні матеріалів про адмінправопорушення

У Мін’юсті України зареєстровано 14.08.2017 р. за № 1001/30869 наказ Держаудитслужби України від 18.07.2017 р. № 152, яким затверджено зміни до Порядку оформлення Держаудитслужбою та її міжрегіональними територіальними органами матеріалів про адміністративні правопорушення, затвердженого власним наказом від 01.12.2016 р. № 168, згідно з якими:

  • у разі неможливості складання протоколу за місцем вчинення адміністративного правопорушення протокол складається в органі державного фінансового контролю. Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, запрошується у визначений час до органу державного фінансового контролю для складання та підписання протоколу. Запрошення надсилається особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, рекомендованим листом з повідомленням про вручення або вручається під розписку;
  • у разі неявки особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, у визначений у запрошенні час складається акт довільної форми, який засвідчує факт такої неявки. Акт підписується не менш як трьома посадовими особами органу державного фінансового контролю та реєструється у журналі реєстрації актів, що засвідчують факт неявки особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Зазначено також, що другий примірник протоколу надсилається рекомендованим листом з повідомленням про вручення протягом п’яти календарних днів з дня складення протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, у разі, якщо вона:

  • відмовляється від отримання примірника протоколу під розписку;
  • не з'являється для ознайомлення з протоколом у визначений у запрошенні час. У разі надіслання другого примірника протоколу особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, рекомендованим листом з повідомленням про вручення уповноважена посадова особа зазначає про це у першому примірнику протоколу із зазначенням реквізитів такого листа.

Наказ набирає чинності з дня опублікування.