Новини

Тестовий режим зупинення реєстрації ПН/РК хочуть повернути

22.09.2017 / 13:00
Тестовий режим зупинення реєстрації ПН/РК хочуть повернути

У Верховній Раді України зареєстровано проект закону № 7115 про внесення змін до підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України щодо зупинення  реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних.

Метою законопроекту є забезпечення виправлення недоліків запровадження процедур зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних.

У документі пропонується:

повернутися до тестового режиму зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних (застосування процедур, визначених п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України);

застосовувати без фактичного зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних.

А також призупинити дію норми щодо безумовності податкового кредиту у зв’язку з запровадженням процедур зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних.

Крім того, пропонується визначити порядок розблокування заблокованих податкових накладних та встановити особливості застосування процедур, визначених п. 201.16 ст. 201 Податкового кодексу України щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних у тестовому режимі.

Тестовий режим зупинки реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних передбачено застосовувати до прийняття законопроекту, розробленого Урядом, за наслідками проведеного аналізу результатів застосування та за умови усунення недоліків запровадження процедур зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних.