Новини

Україна може увійти в ТОП-40 рейтингу Doing Business

22.09.2017 / 15:00

Україна має всі можливості в середньостроковій перспективі увійти до ТОП-40 країн рейтингу Всесвітнього банку Doing Business. Для цього потрібно запровадити розумні регуляції, які дозволять наростити сектор малого й середнього підприємництва в економіці і зробити його потужною точкою росту. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з підприємцями.

«У нас є величезне завдання з точки зору розвитку національної економіки. І воно буде виконано, в тому числі,  тоді, коли ми розвиватимемо малий й середній бізнес, коли  започаткувати власну справу буде легко й прозоро», — сказав Володимир Гройсман і підкреслив, що Уряд робить багато для досягнення поставленої цілі. Вже скасовано понад 360  безпідставних та безглуздих регуляцій, натомість розроблені законопроекти, ухвалення яких дозволить покращити умови ведення бізнесу в Україні.

При цьому Прем’єр-міністр зазначив, що проблеми у підприємців існують, і стосуються вони підключення до мереж, виділення земель тощо.

«Такі проблеми є,  але там, де місцева влада відповідальна, де запроваджені прозорі й зрозумілі правила гри, там ми бачимо розвиток, — сказав Глава Уряду. — Ми можемо і маємо все, аби зробити бізнес успішним і посилити свої позиції в рейтингу DoingBusiness — увійти до ТОП-40 країн рейтингу. Це реальність».

Урядовий портал