Новини

Експортно-імпортні операції, не завершені на 26.05.2017 р.: який строк розрахунків?

28.09.2017 / 17:20

Пунктом 1 постанови Правління НБУ від 13.12.2016 р. № 410 «Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України» визначено, що розрахунки за операціями з експорту та імпорту товарів, передбачені в статтях 1, 2 Закону №  185, здійснювалися у строк, що не перевищує 120 календарних днів.

Постановою Нацбанку України від 25.05.2017 р. № 41 скасовано тимчасове 120-денне обмеження щодо строків розрахунків за експортно-імпортними операціями.

З 26.05.2017 р. (дня набрання чинності постановою № 41) розрахунки за експортними операціями, крім експорту послуг, прав інтелектуальної власності, авторських та суміжних прав, та імпортними операціями, передбаченими статтями 1, 2 Закону № 185, здійснюються у строк, що не перевищує 180 календарних днів

У разі якщо станом на 26.05.2017 р. не закінчився 120-денний строк розрахунків за операціями з експорту та імпорту товарів, то такі розрахунки здійснюються у строк, що не перевищує 180 календарних днів.

(Лист ДФС від 12.09.2017 р. № 1929/6/99-95-42-03-15/ІПК)

«Гарячі лінії»

Дата: 26 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42