Новини

Природний газ: затверджено Мінімальні стандарти та вимоги до якості обслуговування та постачання

04.10.2017 / 12:30

НКРЕКП постановою від 21.09.2017 р. № 1156 затверджено Мінімальні стандарти та вимоги до якості обслуговування споживачів та постачання природного газу, що регулюють відносини, пов'язані з розподілом та постачанням природного газу відповідно до мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів, захистом прав споживачів та наданням оператором газорозподільної системи (далі — Оператор ГРМ) або постачальником природного газу (далі — постачальник) компенсації за недотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів при наданні послуг розподілу та постачання природного газу споживачам або замовникам (у випадку недотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів під час приєднання до газових мереж).

Дія цих стандартів та вимог поширюється на Операторів ГРМ, постачальників, споживачів природного газу, замовників (у випадку недотримання мінімальних стандартів та вимог до якості обслуговування споживачів під час приєднання до газових мереж).

Постанова набирає чинності з дня, що настає за днем її опублікування в офіційному друкованому виданні — газеті «Урядовий кур'єр».