Новини

Повернення ПДВ без втручання «людського фактору»

04.10.2017 / 14:00

Кабінет Міністрів України послідовно й наполегливо відстоюватиме запроваджену навесні цього року прозору систему повернення ПДВ і усіма доступними способами припинятиме спроби відновлення старих корупційних схем у цій сфері. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у контексті обговорення законодавчих ініціатив з удосконалення оподаткування.

Глава уряду нагадав, що наразі працює електронний реєстр податкових документів, який унеможливлює будь-яке втручання в систему, виключає «людський фактор», а отже, знижує до нуля можливість корупції у сфері повернення ПДВ.  

«Я нікому не дам зруйнувати систему повернення ПДВ. Якщо хтось «протягуватиме» такі (корупційні) рішення – я вийду на трибуну парламенту і голосно розповім про те, хто це робить. Ми прийняли історичне рішення запровадити прозору систему відшкодування ПДВ. Ми зруйнували старі схеми і нікому не дамо змоги їх відновити. Це одностайна позиція уряду і, переконаний, позиція Президента буде такою самою», — сказав Глава уряду.  

Урядовий портал