Новини

Головна подія року для фінансових керівників

04.10.2017 / 16:30

18-19 жовтня в Києві відбудеться 16-й Форум Фінансових Директорів України. Це масштабний захід, присвячений економіці та фінансам, який щороку збирає понад 250 фінансових керівників. В цьому році, захід відбудеться в КВЦ «Парковий» — найбільш престижному комплексі України міжнародного рівня. На Форумі виступлять визнані експерти фінансової галузі, які нададуть унікальну аналітику та досвід успішних рішень. Прийнявши участь в Форумі, Ви отримаєте практичні знання, що допоможуть оптимізувати бізнес-процеси, контролювати ризики, а також відкриють нові можливості для розвитку Вашого бізнесу.

Ексклюзивна знижка на участь 15% при реєстрації на cfo.ua з промо-кодом «rv17».

Центральні події Форуму Фінансових Директорів 2017:

Панельна дискусія за участю Максима Нефьодова (першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі в Україні), Кирила Звонарьова (МА «Бориспіль»), Сергія Коновця (НАК Нафтогаз України) Олександра Чернявського (Укрпошта), присвячена особливостям і стратегіям управління фінансами держкомпаній.

Інтерв'ю на сцені Форуму, що розкриє проблематику захисту бізнесу, дасть Альгірдас Шемета (бізнес-омбудсмен України). Проведе інтерв'ю Валентин Гвоздій, заступник голови Національної асоціації адвокатів України (ЮФ GOLAW).

Прогнози розвитку України та глобальної економіки, що визначать фінансову стратегію в 2018 році, представлять Ерік Найман (Capital Times), Олексій Блінов (Альфа-банк Україна), Олена Білан (Драгон-Капітал) і Сергій Ягніч (Укрсиббанк).

Вперше в Україні відбудеться фокус-сесія, присвячена Загальним центрам обслуговування. Ця новітня модель управління бізнесом широко розповсюджена у сусідніх країнах та бурхливо розвивається. У Форумі візьмуть участь керівники одних з перших українських центрів — Антон Новохатній (Gruma EMEA) і Антон Кравченко (Sun InBev Ukraine). Своїм досвідом поділиться Назар Фармага (Делойт в Україні), а також запрошений експерт з Польщі — HR-директор Opel Global Business Service, Якуб Дарон.

В рамках Форуму, відбудеться майстер-клас «CFO як лідер Agile змін», учасники якого оволодіють навичками гнучкого управління, що дозволять підвищити швидкість бізнес-процесів та адаптацію до змін в режимі реального часу. Проведе майстер-клас активний учасник міжнародних конференцій, Agile Coach, Scrum Master, Євген Лабунський.

CFO Cocktail Jazz Party — це прекрасна можливість приємно провести час в компанії однодумців. Як відомо, корисні знайомства легше заводити в неформальній обстановці. У цьому гостям допоможе партнер Форуму, шотландський віскі №1 в світі, Johnnie Walker.

Ви можете ознайомитися з програмою Форуму на сайті, а також дізнатися останні новини на facebook.

Спеціально для учасників Форуму передбачена знижка 50% від Генерального Перевізника Форуму - Oxygen Group (Оксі-Таксі), електромобілі якого швидко і комфортно доставлять Вас до місця призначення.

Будемо раді вітати Вас серед учасників Форуму!

Організатор: FA Service (cfo.ua)

Спонсори:
Золотий Фінансовий Партнер — Банк ПІВДЕННИЙ;
Золотий Інноваційний Партнер — IT-Enterprise;
Бронзовий Партнер — Acctiva;
Ексклюзивний HR-Партнер — Boyden;
E-Сервіс Партнер — E-COM; Партнер — ЮФ GOLAW;
За участю — EY в Україні, Innoware;

Інформаційний Партнер — журнал «Вісник»; Генеральний Інформаційний Партнер — РБК-Україна; Генеральний Діловий Медіа-партнер — журнал «Бізнес»; Генеральний Інформаційний Спонсор — ЛігаБізнесІнформ; Кар'єрний Партнер — Хедхантер Україна.