Новини

Для тих, хто відкриває новий пункт реалізації пального

10.10.2017 / 16:10

Відповідно до п. 6 розділу ІІ Порядку електронного адміністрування реалізації пального, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 р. № 113, реєстрація платника податку здійснюється на підставі подання особою не пізніше ніж за три робочі дні до початку здійснення реалізації пального заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального (далі – Заява), форму якої затверджено наказом Мінфіну України від 25.02.2016 р. № 218.

Заява складається та подається до контролюючого органу за основним місцем обліку особи як платника податків засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного цифрового підпису відповідальних осіб.

У разі введення в експлуатацію нових пунктів, виведення з експлуатації чи зміни місцезнаходження пунктів з реалізації пального, виявлення розбіжностей або помилок у записах реєстру платників щодо таких пунктів платник податку подає реєстраційну заяву для внесення відповідних змін (п.12 розділу ІІ вищезазначеного Порядку).

Заява надсилається та приймається у порядку, встановленому для реєстрації, а саме у разі введення в експлуатацію нових пунктів, зміни місцезнаходження пунктів з реалізації пального тощо платник податку подає Заяву з позначкою «Зміни» не пізніше, ніж за три робочі дні до початку здійснення реалізації пального через пункти із зміненими даними.

(За матеріалами ГУ ДФС у Київській області)