Новини

Що змінено в порядку оформлення документальних перевірок

10.10.2017 / 18:30

Мінфіном України наказом від 21.07.2017 р.  № 657 (набрав чинності з 09.09.2017 р.) затверджено зміни до Порядку оформлення результатів документальних перевірок дотримання законодавства України з питань державної митної справи, податкового, валютного та іншого законодавства платниками податків — юридичними особами та їх відокремленими підрозділами, затвердженого власним наказом від 20.08.2015 р. № 727.

Так, до цього Порядку внесено зміни, зокрема:

  • виключено норму щодо складання акта (довідки) перевірки виключно на паперовому носії;
  • передбачено порядок оформлення фактів відмови посадових (уповноважених) осіб платника податків розписатися у направленні (при проведенні перевірок дотримання законодавства з питань державної митної справи — у посвідченні) на проведення перевірки, фактів відмови у допуску до проведення перевірки;
  • внесено зміни щодо порядку і термінів подання платниками податків заперечень до актів (довідок) перевірок та додаткових документів (п’ять робочих днів з дня, що настає за днем отримання акта (довідки)) та їх розгляду органами ДФС  (терміни їх розгляду збільшено на два робочі дні).

До зазначеного Порядку внесено також інші зміни щодо удосконалення структури акта (довідки) перевірки та інформації, що підлягає відображенню в матеріалах перевірки. 

(За матеріалами ГУ ДФС у Сумській області)