Новини

Нацбанк більше не вимагатиме печаток на документах щодо валютних операцій

13.10.2017 / 12:45

Національний банк продовжує зняття бюрократичних перешкод та спрощує умови роботи для бізнесу та банків відповідно до вимог закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами — підприємцями». З цією метою вносяться зміни до низки нормативно-правових актів НБУ.

Відтепер клієнти уповноважених банків, які бажають здійснити валютну операцію, зможуть не засвідчувати печатками документи, які подаються для проведення цих операцій. Також не вимагатиметься засвідчення печатками документів, що подаються до Національного банку України. Крм того, у низці випадків знято вимогу щодо нотаріального засвідчення для оригіналів чи копій документів, що стосуються проведення валютних операцій.

При цьому нотаріальне погодження перекладу договорів та інших документів, що подаються банками та їх клієнтами до Національного банку, залишається обов’язковим.

Окреслені кроки закріплені постановою № 102 від 10 жовтня 2017 р. «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» і набирають чинності  з13 жовтня 2017 р.

Національний банк України