Новини

Як виправити помилку в уточнюючому розрахунку з ПДВ?

23.10.2017 / 15:00

Відповідно до п. 50.1 ст. 50 Податкового кодексу та п. 2 розділу І Порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ, затвердженого наказом Мінфіну України від 28.01.2016 р. № 21, у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 Кодексу) платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених ст. 50 цього Кодексу), він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Спеціальних правил щодо виправлення помилок в уточнюючому розрахунку Податковим кодексом не встановлено.

Отже, виправлення помилок, що допущені при заповненні уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ, здійснюється виключно шляхом подання нового уточнюючого розрахунку з урахуванням показників попереднього уточнюючого розрахунку.

(За матеріалами ГУ ДФС у Дніпропетровській області)

«Гарячі лінії»

Дата: 25 січня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42