Новини

Запропоновано внести зміни щодо рентної плати за спеціальне використання води

25.10.2017 / 11:10

У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 7213 «Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо рентної плати за спеціальне використання води)».

Законопроектом пропонуються такі зміни:

- усунути правові неточності щодо визначення ознак філій, відділень, інших відокремлених підрозділів водокористувача при нарахуванні їм податкових зобов'язань з рентної плати за спеціальне використання води;

- виключити із Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» положення, що стосуються внесення змін до ст. 255 Податкового кодексу України, що дозволить з 1 січня 2018 року не змінювати правила оподаткування рентною платою за спеціальне використання води.

Передбачається, що документ унеможливить зменшення надходжень рентної плати за спеціальне використання води до бюджетів різних рівнів, створить рівні економічні умови для первинних і вторинних водокористувачів, спростить економічні взаємовідносини між ними, стимулюватиме водокористувачів до раціонального та ощадливого використання водних ресурсів.