Новини

7,3 млрд грн для аграріїв: хто і на що отримає

25.10.2017 / 16:30

Заплановані Урядом програми підтримки аграріїв передбачають доступ до кредитних ресурсів та технічного оновлення господарств, і влада на місцях має бути готова до виконання програмних завдань та забезпечення потреб агровиробників.  Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман  під час засідання Ради регіонального розвитку.

Глава Уряду підкреслив, що доступ до капіталу наразі є одним з наріжних каменів розвитку реального сектору. І забезпечення підприємництва дешевими та довгими грошима — це той орієнтир, якого треба досягти шляхом, в тому числі законодавчих змін та забезпечення більш надійних гарантій.

У цьому контексті Володимир Гройсман нагадав, що в проекті бюджету на 2018  р. Уряд закладає такі механізми, і аграрії «мають бути готові взяти участь у програмах підтримки». Йдеться про програми компенсації частини вартості сільгосптехніки, про програми компенсації кредитних відсотків, а також про можливість кредитування побудови тваринницьких комплексів на пільгових умовах. На кожну з програм у проекті бюджету закладено по 1 млрд грн. Загалом на фінансування аграрного спрямування передбачається направити 7,3 млрд грн.

Урядовий портал