Новини

Передаєте основні засоби як внесок до статутного фонду іншої юрособи, а що з ПДВ?

30.10.2017 / 11:00

Об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст.186 Податкового кодексу.

Постачання товарів — це будь-яка передача права на розпоряджання товарами як власник, у тому числі, зокрема, обмін.

Отже, операція із внесення платником ПДВ основних засобів до статутного фонду інших юридичних осіб є об’єктом оподаткування ПДВ та підлягає оподаткуванню на загальних підставах за ставкою 20 %.

Зазначену норму передбачено пп. 14.1.191 п. 14.1 ст. 14 та пп. 185.1 «а» п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу.

(За матеріалами ГУ ДФС у Запорізькій області)

«Гарячі лінії»

Дата: 23 листопада, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42