Новини

Чи потрібно разом з уточнюючою декларацією з прибутку подавати фінзвітність

03.11.2017 / 11:00

Відповідно до положень ст. 46 Податкового кодексу України (далі — Кодекс) податкова декларація, розрахунок, звіт — документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених Кодексом) контролюючому органу у строки, встановлені законом, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податкового зобов’язання або відображаються обсяги операції (операцій), доходів (прибутків), щодо яких податковим та митним законодавством передбачено звільнення платника податку від обов’язку нарахування і сплати податку і збору, чи документ, що свідчить про суми доходу, нарахованого (виплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, суми утриманого та/або сплаченого податку.

Додатки до податкової декларації є її невід'ємною частиною.

Платник податку на прибуток подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації з урахуванням вимог ст.137 Кодексу.

Форма податкової декларації з податку на прибуток підприємств затверджена наказом Мінфіну України від 20.10.2015 р. № 897, з урахуванням змін, внесених наказами Мінфіну України від 08.07.2016 р. № 585 та від 28.04.2017 р. № 467. Дана форма декларації передбачає відмітку про наявність додатків до неї, серед яких і додаток ФЗ «Фінансова звітність».

Отже, надання уточнюючої декларації з податку на прибуток підприємств потребує подання разом з нею додатка ФЗ «Фінансова звітність» — як невід’ємної частини до неї.

(За матеріалами ГУ ДФС в Одеській області)